>
MVI 0684
PlayPlay
PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

SERWIS URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

Art Mech Studio w miarę powiększania swojego parku maszynowego ale też zwiększania liczby zatrudnienia od kilku lat zajmuje się również serwisowaniem urządzeń przemysłowych. Świadczymy usługi w zakresie:

  • Serwisowania urządzeń przemysłowych w okresach postojów produkcyjnych
  • Przeglądów bieżących urządzeń wynikających z okresów gwarancyjnych
  • Przeglądów bieżących urządzeń wynikających z okresowych inspekcji (np. przeglądy stałe co 4 tygodnie)
  • Przeglądów technicznych urządzeń po i w trakcie skutków awarii

Swoje usługi świadczymy w w szerokim spektrum zakresu, w miarę możliwości technicznych i logistycznych możemy również wykonać pełne serwisowanie i przygotowanie urządzenia bądź maszyny do produkcji w naszym zakładzie produkcyjnym. Często świadczymy usługi uruchomienia i dostosowania urządzeń i maszyn do standardów UE / CE w szczególności gdy urządzenia są często nabywane poza granicami Unii Europejskiej.

Całość realizowanych przez nas projektów może być wykonywana zarówno kompleksowo w rozumieniu pełnej adaptacji, uruchomienia i relokacji maszyn, ale też poszczególnie wydzielonych nam faz z wspomnianych wcześniej czynności.

Wszystkie swoje doświadczenia w tej materii opieramy o wieloletnią praktykę i cyklicznie realizowane projekty dla klientów głównie z branży Automotive czy innych. Wszystkie nasze działania są ukierunkowane na realizację zgodnie do standardów i charakteru procesów naszych klientów zarówno do systemu zarządzania projektem ale też niezbędnym w takich działaniach zdrowym rozsądkiem i zapewnieniem bezpieczeństwa przeprowadzanych prac.

ART MECH STUDIO TO NIE TYLKO OPIS NASZYCH UMIEJĘTNOŚCI TO TAKŻE POPARCIE W LICZBACH:

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

10000 +

KONCEPCJE PROJEKTOWE

672 +

STANOWISK OPERATORSKICH

170 +

TON PRZEROBIONYCH MATERIAŁÓW

200 +

ART MECH STUDIO JEST RÓWNIEŻ CZĘŚCIĄ WSPANIAŁEJ RODZINY:

Slide 1

    Please publish modules in offcanvas position.