>
MVI 0684
PlayPlay
PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

PROTOTYPY PRZEMYSŁOWE

Swoją działalność w zakresie wykonywania prototypów opieramy na bazie doświadczeń wyniesionych z rynku Automotive, które to w pełnym swym zakresie przenosimy na projekty autorskie i często konsumenckie. Swoje realizacje budujemy na posiadanych technologiach oraz modularnych systemach sterowania firmy SIEMENS. Wszystkie te dobre praktyki pozwalają nam na realną redukcję kosztów jeszcze na etapie założeń projektowych.

Art Mech Studio wykorzystuje najnowsze trendy konstrukcji maszyn i wzornictwa przemysłowego z zastosowaniem szerokiego spektrum materiałów dostępnych na rynku i wielu technologii w oparciu o druk 3D, wypalanie laserowe czy obróbkę CNC, a wszystkie te narzędzia pozwalają nam na tworzenie stabilnych i ergonomicznych konstrukcji.

Jesteśmy zorientowani na klienta i dobro jego produktu. Wszystkie projekty zaczynamy od analizy FMEA (ang. Failure mode and effects analysis) projektu, a wszystko to by realizacja projektu i przyszła produkcja uniknęła ewentualnych błędów już na etapie procesu tworzenia projektu.

Stosujemy techniki inżynierii odwrotnej (ang. Reverse Engineering – RE) czyli procesy o charakterze rekonstrukcyjnym, mającym na celu uzyskanie trójwymiarowego modelu wirtualnego obiektu fizycznego, a następnie odtworzenie go w nowych aranżacjach. Proces ten zasługuję szczególną uwagę w przypadkach gdy "stare" nie znaczy złe, a niejednokrotnie posiada niedoścignione w dzisiejszych czasach wartości wzornictwa, niemniej jednak inne parametry użytkowe dawno już zatraciły swoje cechy.

Art Mech Studio posiada możliwości wykonania całego powierzonego zadania lub jego wydzielonej części przy zachowaniu wszelkich praw wynikających z poufności otrzymanych przez nas zadań. Wymiana informacji następuje kilku ustalonych przez nas kanałach, a otrzymane dane niejednokrotnie są szyfrowane dla zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Jednocześnie z każdym z naszych partnerów podejmujemy wszelkie czynności potrzebne do maksymalnie ograniczonego cyklu życia każdej realizacji w naszych wewnętrznych bazach, także po jego zakończeniu. W konsekwencji właśnie dlatego tak chętnie współpracujemy z osobami kreatywnymi, a posiadającymi słuszne obawy o możliwość wycieku danych.

Jesteśmy nastawieni na interdyscyplinarność naszych działań dążącą do osiągnięcia jak największej innowacyjności oferowanych przez nas usług czy budowanych realizacji.

Zamówienia i realizacje wyceniane są przez nas indywidualnie w zależności od wielu czynników dlatego też wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i przesłania zarysu projektu celem dokładnej wyceny oraz estymowanego czasu realizacji. Jeżeli posiadają Państwo szczególne preferencje dotyczące zapytań ofertowych, również prosimy o taką informację podczas składania zapytania, aczkolwiek nasi specjaliści na pewno przeprowadzą szczegółową ankietę potrzebną do sporządzenia oferty.

ART MECH STUDIO TO NIE TYLKO OPIS NASZYCH UMIEJĘTNOŚCI TO TAKŻE POPARCIE W LICZBACH:

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

10000 +

KONCEPCJE PROJEKTOWE

672 +

STANOWISK OPERATORSKICH

170 +

TON PRZEROBIONYCH MATERIAŁÓW

200 +

ART MECH STUDIO JEST RÓWNIEŻ CZĘŚCIĄ WSPANIAŁEJ RODZINY:

Slide 1

    Please publish modules in offcanvas position.