>
Play
PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
Slider

PROJEKTOWANIE

Art Mech Studio swoje projekty opiera na nowych trendach konstrukcji maszyn z wykorzystaniem systemów profili aluminiowych ITEM i Bosch, jak i również technologii wypalania laserowego, cięcia wodą czy nowoczesnych obrabiarek CNC. Wszystkie te narzędzia pozwalają mi na tworzenie stabilnych i ergonomicznych konstrukcji przy jednoczesnym zachowaniu ekonomiki produkcji i miłego dla oka design`u .

Standardowe produkty jakie tworzymy to przenośniki, elementy transportu bliskiego obrotnice i pozycjonery, niemniej jednak nasze doświadczenia wyniesione z wielu dziedzin i realizowanych projektów dają mi szerokie perspektywy do działania na innych polach wymagających wyzwań. Wszystkie te doświadczenia w połączeniu z bazą kontrahentów z jaką współpracujemy daje Ci pewność wykonania projektów na najwyższym poziomie obróbki.

Dlaczego to wszystko takie ważne?
Projekt techniczny jest najważniejszym etapem powstawania nowej maszyny. Część mechaniczna projektu określa jak urządzenie będzie działało, definiuje poziom jego bezpieczeństwa, wydajność, pozwala na oszacowanie kosztu budowy i późniejszej eksploatacji. Prawidłowo przygotowana dokumentacja techniczna zmniejsza koszty wykonania prototypu, pozwala na uniknięcie wprowadzania kosztownych poprawek i gwarantuje długotrwałą bezawaryjną pracę gotowego urządzenia.

Jak projektujemy?
Jesteśmy zorientowani na klienta i dobro jego produktu.Wszystkie projekty zaczynamy od analizy FMEA (ang. Failure mode and effects analysis) projektu, a wszystko to by realizacja Twojego produktu i przyszła produkcja uniknęła ewentualnych błędów już na etapie procesu tworzenia dokumentacji. Dlatego w tym wszystkim tak bardzo liczy się Twoje zdanie i moja pomoc w realizacji Twoich końcowych celów produkcyjnych.

Obsługa serwisowa?
Wyobraź sobie łatwość i prostotę w dostępności do wszystkich elementów zapasowych Twojego parku maszynowego, a to wszystko dzięki łatwej bazie ww. elementów jaką Art Mech Studio może Ci dostarczyć zarówno przy nowych projektach jak i tych, które są gdzieś nadkruszone czasem w Twojej firmie. Naprawa elementów maszyny nie wymaga przesyłania części uszkodzonej do wytwórcy celem jej odtworzenia, co skraca całkowity czas oczekiwania na zamienniki i ostatecznie wpływa na zredukowanie okresu postoju maszyny.

ART MECH STUDIO TO NIE TYLKO OPIS NASZYCH UMIEJĘTNOŚCI TO TAKŻE POPARCIE W LICZBACH:

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

10000 +

KONCEPCJE PROJEKTOWE

672 +

STANOWISK OPERATORSKICH

170 +

TON PRZEROBIONYCH MATERIAŁÓW

200 +

ART MECH STUDIO JEST RÓWNIEŻ CZĘŚCIĄ WSPANIAŁEJ RODZINY:

Slider

    Please publish modules in offcanvas position.